tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Weź udział w konkursie Junaka i powalcz o motocykl Junak 125 RACER Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Weź udział w konkursie Junaka i powalcz o motocykl Junak 125 RACER

Autor: Informacja prasowa 2019.03.20, 18:02 Drukuj

Dosłownie kilka kroków dzieli cię od szansy na wygranie znakomitego motocykla Junak 125 Racer. Aby dać sobie szansę na zdobycie tej nagrody, odwiedź stoisko Junaka podczas Poznań Motor Show!

Design motocykla sprawia, że nie możesz zostać niezauważony. Masywne kształty, ostre linie i sportowe obręcze aluminiowych kół sprawiają, że całość prezentuje się bardzo dojrzale jak na motocykl na prawo jazdy kategorii B. Przy tym Junak 125 Racer doskonale sprawdza się podczas codziennej miejskiej eksploatacji. Zawieszenie stanowi zoptymalizowany kompromis pomiędzy komfortem, a precyzją prowadzenia.

~~~~~------~~~~~

Jednostka napędowa nowego 125 Racer wyróżnia się rasowym brzmieniem, wysoką kulturą pracy, jak również ograniczonym spalaniem. Silnik został wyposażony w elektroniczny wtrysk paliwa.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  1. Posiadać ważny bilet na targi Poznań Motor Show 2019
  2. Być obecnym 31.03 (niedziela) podczas konkursu przy stoisku Junaka w Pawilonie 8A.
  3. Odpowiedzieć na pytanie konkursowe, ogłoszone po godzinie 13:00 na stoisku Junaka, wysyłając poprawną odpowiedź w prywatnej wiadomości na Facebooku Poznań Motor Show.
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę