tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Warszawski Megastore M&M Motocykle zaprasza na Dzie Otwarty!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Warszawski Megastore M&M Motocykle zaprasza na Dzie Otwarty!

Autor: Informacja prasowa 2020.06.06, 12:11 Drukuj

W najbliższą sobotę, 6 czerwca, w warszawskim salonie M&M Motocykle przy ul. Giewont 21 odbędzie się Dzień Otwarty. Czekać będą na ciebie rabaty, wyprzedaże, darmowe burgery i wiele innych atrakcji.

M&M Motocykle od ubiegłego roku jako megastore działa przy ul. Giewont 21. Na 500 m2 znajdziesz ogromny wybór kasków, odzieży oraz akcesoriów marek Shima, Dainese, AGV, HJC, Alpinestars, Rebelhorn, Givi, Airoh, Fox, RST, Arai, Rainers i wielu innych. Możesz tam także kupić filtry, oleje, opony i chemię motocyklową i pozostałe produkty z oferty sklepu akcesoriamotocyklowe.pl

NAS Analytics TAG

W najbliższą sobotę M&M Motocykle zaprasza na Dzień Otwarty. Z tej okazji możesz liczyć na wysokie rabaty - nawet do 35 procent, jazdy testowe w kaskach SHOEI, SCHUBERTH, HJC. Każdy zakup premiowany będzie pakietem dodatków wybranych produktów z salonu. Wartość pakietu to 10 procent zakupów. Każdy zakup podczas Dnia Otwartego będzie premiowany darmowym burgerem!

Więcej informacji znajdziesz na stronie akcesoriamotocyklowe.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr