Warsaw Custom Cup 2025. Najlepsze motocykle custom na targach w Warszawie
Odwiedzając tegoroczną edycję Warsaw Motorcycle Show w Centrum Targowo-Wystawienniczym PTAK w Nadarzynie pod Warszawą łatwo było odnieść wrażenie, że pandemiczną zapaść nasz rynek motocyklowy jak i same targi mają już dawno za sobą i z roku na rok coraz bardziej się rozwijają. Nie inaczej było w przypadku Warsaw Custom Cup, wydarzenia, które od lat przyciąga miłośników motocykli niestandardowych.
Twórcy motocykli customowych odpowiadając entuzjastycznie na zaproszenie organizatora imprezy Bogusława Małajowicza, znanego w motocyklowym świecie jako Mały HD, stawili się w tym roku licznie, wystawiając w customowym konkursie swe najnowsze kreacje, jak i maszyny, które od lat z powodzeniem rywalizują w podobnych imprezach w całej Europie. W tym roku, oprócz polskich customizerów, zaszczycili nas również swą obecnością twórcy nietuzinkowych maszyn z Czech i Litwy. W porównaniu do ubiegłorocznej edycji Warsaw Custom Cup liczba wystawionych maszyn zwiększyła się niemal dwukrotnie. Na wystawowym "wybiegu" stanęły 43 customowe motocykle dumnie prezentując swe mechaniczne wdzięki. Poziom wykonania motocykli zbudowanych w polskich warsztatach oraz przez naszych sąsiadów w niczym nie odbiega od kreacji jakie możemy podziwiać na najbardziej prestiżowych światowych imprezach. Z resztą, zarówno Czesi jak i Litwini są już dobrze znani na międzynarodowej arenie, a i nasi twórcy coraz częściej odnoszą sukcesy nie tylko w Europie, ale również dalej.
Reklama
Kalendarz dla motocyklisty na rok 2026 Gwiazdy MotoGP.
Duży 42x30 cm. 79 zł WYSYŁKA GRATIS!
Kalendarz motocyklowy na rok 2026 ścienny, przedstawiający najważniejszych bohaterów tego sezonu MotoGP. Marc Marquez, Jorge Martin, Johann Zarco, Raul Hernandez, Fabio Quartararo, Franco Morbidelii, Pedro Acosta, Pecco Bagnaia, Marco Bezzecchi, Alex Marquez i inni w obiektywnie Łukasza Świderka, polskiego fotografa w MotoGP
KUP TERAZ. WYSY£KA GRATIS »
Wystawione w Warsaw Custom Cup 2025 motocykle rywalizowały w następujących kategoriach: Chopper, Bobber, Freestyle, Cafe Racer, New School. W każdej z tych kategorii wyłoniono po trzy najlepsze maszyny. Oprócz tego przyznano trzy nagrody w kategorii Nagroda Publiczności oraz wyłoniono najciekawszy motocykl imprezy nadając mu tytuł Best of Show.
Na zdjęciach prezentujemy wszystkie nagrodzone maszyny, a ponieważ jedno zdjęcie może zastąpić tysiąc słów nie będę się już dalej rozpisywał - niech przemówią zdjęcia.
Kończąc, chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tak udanej imprezy, a więc customizerom, organizatorom i sponsorom. Widzimy się w tym samym miejscu za rok, a z kuluarowych rozmów wiem, że szykują się nowe grube projekty. Już nie mogę się doczekać, by to wszystko zobaczyć i ponownie spotkać się z ludźmi równie nietuzinkowymi jak maszyny, które tworzą.






































































































































Komentarze
Poka¿ wszystkie komentarze