tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 WSBK 2021: Jeden punkt rnicy i trzy wycigi - Mistrzostwa wiata Superbike wjedaj do Jerez
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

WSBK 2021: Jeden punkt rnicy i trzy wycigi - Mistrzostwa wiata Superbike wjedaj do Jerez

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.09.23, 08:59 2 Drukuj

Zawodnicy cyklu Mistrzostw Świata Superbike nie mają czasu na odpoczynek, po emocjonującej rundzie w Katalonii czas na kolejny przystanek w Hiszpanii - czyli Jerez.

W klasie Superbike na czele stawki znów wjeżdża Toprak Razgatlioglu, który ma 399 punktów i daje mu to jeden punkt przewagi nad Jonathanem Rea. Podczas rundy w Katalonii Razgatlioglu miał problemy techniczne z motocyklem w trakcie pierwszego wyścigu i musiał się wycofać z powodu awarii elektroniki, co kosztowało go sporo punktów. W czołówce cały czas miesza Scott Redding, który ma 339 punktów i wygrał pierwszy wyścig w Barcelonie, a w drugim wyścigu zamykał podium. Podczas rundy na torze Navarra Redding zwyciężył w pierwszym wyścigu i w wyścigu Superpole. Co ciekawe, w Barcelonie Jonathan Rea wygrał tylko Superpole Race, a w pozostałych startach był poza podium. Podczas ubiegłorocznej rundy w Jerez zwycięzcą obu wyścigów był Scott Redding.

NAS Analytics TAG

W klasie Supersport pewnie prowadzi Dominique Aegerter, który ma 302 punkty. Zawodnik był nieobecny podczas rundy w Barcelonie, ponieważ brał udział w wyścigu MotoE, ale Steven Odendaal nie wykorzystał swojej szansy na odrobienie strat i w obu wyścigach znalazł się poza podium. Trzecie miejsce należy do Manuela Gonzaleza, który ma 203 punkty i podczas katalońskich zmagań zaliczył swoje drugie zwycięstwo w wyścigu. W 2020 roku oba wyścigi wygrał Andrea Locatelli, który obecnie startuje w klasie Superbike, więc wszystko może się zdarzyć.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr