tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 WMMP w Poznaniu - wyniki z niedzielnego cigania
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

WMMP w Poznaniu - wyniki z niedzielnego cigania

Autor: Beavis 2015.05.10, 18:56 5 Drukuj

Drugi dzień zmagań w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski za nami.

Przy słabszej pogodzie i niższej temperaturze rozegrano drugie wyścigi w większości klas Mistrzostw i Pucharu Polski. Dzisiaj debiutowała także klasa Moto3, jedna z najsłabiej obstawionych w stawce (4. zawodników, z czego 2. nie ukończyło ścigania). W Moto3 wygrał Mariusz Juszczak przed Sebastianem Grausamem - obydwaj na Apriliach RS125. Największe tłumy przyciągnęły klasy pucharowe, w tym Rookie 600 i Rookie 1000. 

NAS Analytics TAG

W przypadku obydwu klas, z powodu niższej temperatury, znacząco spadły czasy okrążeń. Najszybszy w Rookie 600 okazał się Krystian Paluch, który z nieco ponad 4-sekundową przewagą pokonał Andrzeja Kawuloka. Podium dopełnił Grzegorz Jakóbek. W Rookie 1000 walka o zwycięstwo rozegrała się pomiędzy Damianem Ołdakowskim, a Jackiem Jędrzejczykiem. Finalnie wygrał ten pierwszy. Trzeci z ponad 20-osobowej stawki był Grzegorz Wójcik. 

Mistrzowska klasa Supersport to zwycięstwo Sebastiana Zielińskiego przed Szymonem Strankowskim. W klasie wystartowało zaledwie 4. zawodników, a trzech w klasie Stocksport 600. Tą ostatnią wygrał Adrian Pasek, dublując drugiego na mecie Marka Chłopkowskiego. Najszybszy w łączonym wyścigu klasy Superbike i Superstock 1000 był Czech Michal Filla. Filla z minimalną przewagą przekroczył linię mety przed Markiem Szkopkiem (także klasa STK1000). Dwanaście sekund później linię mety przekroczył Irek Sikora, lider klasy Superbike. Zwycięzca wczorajszego wyścigu, Paweł Szkopek, był drugi w klasie i piąty w wyścigu. Minimalnie wyprzedził go na mecie Bartek Wiczyński.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Autor: . 11/05/2015 09:52

Dobre !

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr