tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 WMMP w Poznianiu - wyniki pierwszego dnia

WMMP w Poznianiu - wyniki pierwszego dnia

Autor: Beavis 2015.05.09, 18:30 6 Drukuj

Paweł Szkopek wygrywa wyścig klasy Superbike, Michal Filla Superstock 1000. Puchar Polski Rookie 1000 najbardziej obleganą klasą.

W mistrzowskiej klasie Superbike wygrywa Paweł Szkopek w swoim debiucie na Yamasze R1 wystawionej przez Yamahę Polska. Podium dopełniają Irek Sikora i Daniel Bukowski. Klasa Superstock 1000 to zwycięstwo Czecha Michala Filli, który wyprzedził Marka Szkopka i Marcina Walkowiaka. Supersporty należały do Szymona Strankowskiego, Superstocki 600 do Adriana Paska. 

W kwestii liczby startujących najpopularniejszymi klasami były klasy Pucharu Polski, z Rookie 1000 na czele (24 startujących). W "litrach" wygrał Jacek Jędrzejczyk, Rookie 600 (19 na mecie) należało do Andrzeja Kawuloka. 

Wyniki znajdziecie na zdjęciach obok. Jutro drugie wyścigi oraz otwierający sezon wyścig klasy Moto3.

Zdjęcia
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę