tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 WMMP w Poznianiu - wyniki pierwszego dnia NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

WMMP w Poznianiu - wyniki pierwszego dnia

Autor: Beavis 2015.05.09, 18:30 6 Drukuj

Paweł Szkopek wygrywa wyścig klasy Superbike, Michal Filla Superstock 1000. Puchar Polski Rookie 1000 najbardziej obleganą klasą.

W mistrzowskiej klasie Superbike wygrywa Paweł Szkopek w swoim debiucie na Yamasze R1 wystawionej przez Yamahę Polska. Podium dopełniają Irek Sikora i Daniel Bukowski. Klasa Superstock 1000 to zwycięstwo Czecha Michala Filli, który wyprzedził Marka Szkopka i Marcina Walkowiaka. Supersporty należały do Szymona Strankowskiego, Superstocki 600 do Adriana Paska. 

NAS Analytics TAG

W kwestii liczby startujących najpopularniejszymi klasami były klasy Pucharu Polski, z Rookie 1000 na czele (24 startujących). W "litrach" wygrał Jacek Jędrzejczyk, Rookie 600 (19 na mecie) należało do Andrzeja Kawuloka. 

Wyniki znajdziecie na zdjęciach obok. Jutro drugie wyścigi oraz otwierający sezon wyścig klasy Moto3.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę