tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 WMMP i Alpe Adria w Poznaniu - wyniki z piątku NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

WMMP i Alpe Adria w Poznaniu - wyniki z piątku

Autor: Lovtza 2011.08.06, 13:32 2 Drukuj

Za nami pierwszy dzień zmagań w Poznaniu. Pierwsze wyścigi rozegrane zostały już w piątek z uwagi na napięty harmonogram Alpe Adria.

Pierwsi do walki ruszyli zawodnicy pucharu GSX-R. W pierwszej rundzie pucharu rozegranej w Poznaniu w klasyfikacji 600-tek pierwszy do mety dojechał, tradycyjnie już w tym sezonie, Marcin Sikora przed Marcinem Knawą i Maćkiem Michałkiem. W litrach drugie już w tym sezonie zwycięstwo zaliczył Sebastian Sosna przed Marcinem Myszkowskim i Tomkiem Kotulą.

Drugi wyścig to puchar BMW S1000RR. Z bardzo dobrym czasem i dużą przewagą wygrał znakomicie dysponowany w ten weekend Marcin Kondratowicz. Drugie miejsce na podium przypadku Jerzemu Bergerowi, a trzecie Jarkowi Pogwizdowi.

Kolejny wyścig to klasa Pretendent, w ten weekend mocno obsadzona zawodnikami z Litwy. Wygrał Marius Sliazas, drugi był Tomek Stępniak, a trzeci Zydrunas Latoza.

Kolejny wyścig obsadzony przez kilku zawodników spoza Polski to Rookie 600. Wygrał z dobrym czasem i dużą przewagą, po raz czwarty w tym sezonie Szymon Strankowski. Drugi na mecie zameldował się Bartek Cabala, a pudłu uzupełnił Mirek Bożek.

Praktycznie wraz z zakończeniem biegu Rookie 600 nad tor nadciągnęły chmury i rozpoczęło się regularne oberwanie chmury. Wyścig Rookie 1000 przełożony został o ponad godzinę i ostatecznie ogłoszony został jako mokry. W tych warunkach najlepiej poradził sobie Jarek Chomicz przed Kamilem Barańskim i Litwinem Vitasem Lopinysem.

Pełne wyniki wszystkich klas jadących w piątek znajdziecie na zdjęciach obok. Już dziś pierwsze wyścigi klas mistrzowskich. Już o 15.25 do wyścigu wyjadą łączone klasy Superstock 1000/Superbike, a po nich Supersport /Superstock600 i kolejne wyścigi pucharu Suzuki i BMW. Zapraszamy na Tor Poznań w podpoznańskim Przeźmierowie.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
start wyscig suzuki wmmpstart rookie600 wyscig wmmp
start rookie1000 wyscig wmmpstart wyscig bmw s1000rr wmmp
strankowski rookie600 wyscig wmmpstart pretendent wyscig wmmp
sliazas mariusz pretendent wyscig wmmpsosna wyscig suzuki
jaroslaw chomicz rookie1000 wyscig wmmpmariusz kondratowicz wyscig bmw s1000rr wmmp
bmw s1000rr cup podium wmmprookie 1000 podium wmmp
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę