tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Verva Street Racing - znamy szczegóły NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Verva Street Racing - znamy szczegóły

Autor: Łukasz „Boczo” Tomanek 2011.04.20, 09:12 1 Drukuj

Warszawa po raz kolejny zmieni się w tor wyścigowy!

Niedawno informowaliśmy was o kolejnej edycji Verva Street Racing, która ponownie zawita na ulicach Warszawy. Przedstawiamy wam teraz oficjalne informacje na temat imprezy. Okolice placu Teatralnego staną się 18. czerwca polskim centrum motosportu. Prawdziwy tor uliczny, zbudowany wzdłuż ulic Senatorskiej, Wierzbowej i Focha, przetestują kierowcy i maszyny kliku liczących się serii wyścigowych, m.in. DTM, Formuły 3, Le Mans Series oraz Porsche Supercup. O najlepszy czas polscy kierowcy będą walczyć ze swoimi zagranicznymi kolegami, również w formie interdyscyplinarnej, czyli konfrontując na linii startu maszyny reprezentujące różne serie. Program imprezy, wzorem ubiegłorocznej, debiutanckiej edycji, nie jest ograniczony tylko do klasycznych „wyścigówek”. Na torze zobaczymy również popisy gwiazd rajdów cross country i driftu, luksusowe i przerażająco szybkie samochody szosowe, motocyklowe triki stunterów, a także po raz pierwszy na Verva Street Racing - pokazy motocrossowego freestylu.

Dyrektor Wykonawczy ds. marketingu PKN Orlen, Leszek Kurnicki powiedział: „W tym roku zmodyfikowaliśmy nie tylko długość trasy. Pracowaliśmy też nad udoskonaleniem scenariusza i programu imprezy w taki sposób, aby publiczność miała możliwość jak najczęstszego kontaktu z samochodami, które naprawdę rzadko można obejrzeć w Polsce na żywo. Tor został skrócony, pozostając jednocześnie w ścisłym centrum Warszawy – w okolicach placu Teatralnego”.

Wstęp na imprezę jest wolny. Bilety obowiązują tylko na rozbiegowej imprezie Pit Party, odbywającej się w paddocku (parku maszyn), która z racji dużego zainteresowania trwać będzie dłużej niż w zeszłym roku. To okazja na spotkanie „oko w oko” ze sportowymi samochodami, motocyklami, ciężarówkami serwisowymi, a także na zdobycie autografu od znanych kierowców. Ponadto nabywcy biletów mają gwarantowane miejsce na trybunach zlokalizowanych przy najatrakcyjniejszych odcinkach ulicznego toru.

Bilety upoważniające do wejścia na Pit Party oraz na trybuny dostępne będą w cenie 69,00 PLN w sklepie internetowym www.eventim.pl oraz na wybranych stacjach PKN Orlen.

Kibice na Street Racing
Verva Street Racing Warszawa burnout
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę