tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Verva Street Racing 2015 nadchodzi! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Verva Street Racing 2015 nadchodzi!

Autor: Informacja prasowa 2015.09.28, 16:05 Drukuj

VERVA Street Racing to wymarzone widowisko dla tych, którzy mają we krwi domieszkę benzyny. Tylko tu można zobaczyć najwspanialsze rajdowe i wyścigowe maszyny oraz śmiałków, którzy je ujarzmiają. Legendarne, wyczynowe pojazdy, które zazwyczaj można podziwiać na torach wyścigów serii NASCAR, bezdrożach Ameryki Południowej czy krętych odcinkach rajdów specjalnych, będzie można obejrzeć z bliska podczas Pit Party - 24 października na Stadionie Narodowym w Warszawie.

To ekstremalne maszyny - każda o niepowtarzalnym charakterze, które potrafią wytrzymać najbardziej ekstremalne wyzwania. Wytrzymałość - to słowo-klucz dla członków ORLEN Team, Adama Małysza, Kuby Przygońskiego i Marka Dąbrowskiego, wielokrotnych uczestników najtrudniejszego rajdu świata, rajdu Dakar.

__________________________________________

"W tym roku na VERVA Street Racing zaprezentuję Mini. To auto z topowej półki, obecnie najlepsze na świecie. Mam nadzieję, że właśnie ten samochód, który pokażę na Stadionie Narodowym, dowiezie mnie potem do mety przyszłorocznego Dakaru na wysokim miejscu!" - mówi Małysz.

Specjalnym gościem VERVA Street Racing będzie Felix Baumgartner, który przekonał się jak to jest skakać z kosmosu, a teraz sprawdzi jak miękko lądują stworzone do ekstremalnych skoków rajdówki. Umiejętności Baumgartnera będzie testował sześciokrotny zwycięzca prestiżowego rajdu Barbórka - Tomasz Kuchar, prywatnie przyjaciel Austriaka.

Baumgartner będzie rywalem nie tylko specjalistów od rajdów - Kuchara czy Marka Dąbrowskiego z ORLEN Team. Po raz kolejny zmierzy się także z Kubą Przygońskim. Ostatnio Austriak pilotował śmigłowiec, teraz usiądzie za kierownicą.

"Nie spodziewałem się, że Felix jest tak niesamowicie dobrym pilotem. Wykonywaliśmy manewry bardzo nisko na ziemią, czasami leciał 10 cm od mojego auta. Bardzo się cieszę, że przyjedzie na VERVA Street Racing i polscy fani motoryzacji będą mogli go zobaczyć na żywo. Tym razem pojedzie autem i postaramy się zrobić fajne widowisko! - zapowiada Przygoński.

Wieczór zwieńczy show "Clarkson, Hammond & May Live". To będzie wisienka na motorsportowym torcie. Na VERVA Street Racing będziemy gościli trzech niesamowitych brytyjskich prezenterów. Ponieważ finał widowiska z udziałem Brytyjczyków będzie prowadzony w języku angielskim uruchomiona zostanie specjalna częstotliwość (95,1 MHz), na której widzowie będą mogli słuchać tłumaczenia symultanicznego za pomocą własnych telefonów komórkowych z funkcją radia i słuchawkami.

Bilety można kupić w sieci eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Więcej informacji na stronie www.vervastreetracing.pl oraz na Facebooku

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę