tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Valentino Rossi obchodzi 41 urodziny. Najlepszego Mistrzu!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Valentino Rossi obchodzi 41 urodziny. Najlepszego Mistrzu!

Autor: Konrad Bartnik 2020.02.16, 19:06 Drukuj

16 lutego 1979 roku we włoskim Urbino przyszedł na świat Valentino Rossi, który w już momencie narodzin miał z racji rodzinnych powiązań sporą szansę na związanie swojego życia z motocyklami. Jednak to, czego dokonał później, wielokrotnie przebiło szansę daną mu od losu. Mistrzowie bywają różni, Valentino jest jeden. Najlepszego!

"Valentino Rossi" i tyle wystarczy. Jedno hasło, jedna legenda. Numer startowy 46, który niemal na pewno będzie zastrzeżony po zakończeniu kariery swojego właściciela. Wspaniały włoski zawodnik kończy dziś 41 lat, mając w tym momencie 9 tytułów mistrza świata, w tym 7 w klasie królewskiej. 

NAS Analytics TAG

Wielce prawdopodobne, że już za kilka miesięcy dogoni go w tym wyniku hiszpański pistolet z Cervery, czyli Marc Marquez. Ale czy ma to znaczenie? Żadnego! Valentino Rossi w świecie wyścigów motocyklowych był, jest i będzie legendą. To dla niego na każdej rundzie MotoGP pojawiają się tysiące kibiców uzbrojonych w niebiesko-żółte koszulki, czapki i parasole. Absolutna ikona swojej dyscypliny, jak Jordan, Pele czy nie szukając daleko Adam Małysz ;)

Już za niecały miesiąc Valentino Rossi rozpocznie swój 25 (!) sezon w mistrzostwach świata. Nic już nie musi udowadniać, robi to, bo to kocha. Jednocześnie jego dużo młodsi konkurenci z dawnych lat, jak Jorge Lorenzo czy Casey Stoner zakończyli już swoje kariery. Jakie będzie MotoGP bez słynnego VR46? Na pewno wejdzie w nową epokę. Póki co, wznosimy toast za zdrowie i kondycję Valentino. Bądź z nami jak najdłużej!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr