tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 VII Runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto pojedzie w Radomiu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

VII Runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto pojedzie w Radomiu

Autor: Informacja prasowa 2021.09.14, 12:49 Drukuj

W najbliższą niedzielę, 26 września na torze Automobilklubu Radomskiego odbędzie się VII Runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto. Dzień wcześniej odbędą się treningi wolne dla zawodników biorących udział w zawodach.

Runda w Radomiu będzie wyjątkowa. A to dlatego, że rok 2021 jest rokiem obchodów 35-lecia "Kartodromu - Radom", toru wchodzącego w skład infrastruktury Automobilklubu Radomskiego.

NAS Analytics TAG

Zawody Pucharu i Mistrzostw Polski Supermoto odbywać się będą w ramach tego jubileuszu. Dla uczestników - zawodników, ich ekip oraz publiczności udostępniona zostanie Wystawa Jubileuszowa, na której eksponatami będą, m.in.: materiały archiwalne dotyczące imprez sportowych przeprowadzanych na "Kartodromie -Radom" - zdjęcia, plakaty, kroniki klubowe, dyplomy, puchary i inne trofea sportowe.

Harmonogram zawodów znajduje się TUTAJ, a harmonogram treningów wolnych TUTAJ.

Więcej informacji o obiekcie na STRONIE.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr