tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 VII Ogólnopolski Zlot Motocykli WSK i innych - zapowiedź
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

VII Ogólnopolski Zlot Motocykli WSK i innych - zapowiedź

Autor: Informacja prasowa 2014.05.28, 12:05 Drukuj

UWAGA:

"Szanowni Państwo Informujemy, że z powodu fatalnych warunków atmosferycznych zmuszeni jesteśmy do zmiany terminu organizacji VII Ogólnopolskiego Zlotu Motocykli WSK i innych, planowanego na 31.05 - 01.06. 2014r. Zlot odbędzie się w dniach 28-29.06.2014r., w ramach tegorocznych Dni Świdnika. Teren przeznaczony na organizację zlotu, po bardzo intensywnych opadach, nie pozwala na bezpieczne i profesjonalne zorganizowanie imprezy. Wiemy, że zlot był oczekiwany przez wielu miłośników motocykli w całym kraju. Wyrażamy nadzieję, że nie zmieni to Państwa decyzji o wzięciu w nim udziału. Organizacja zlotu w czasie Dni Świdnika da jego uczestnikom możliwość przeżycia dodatkowych atrakcji." - organizator

NAS Analytics TAG

W związku z 60 rocznicą rozpoczęcia produkcji kultowego motocykla WSK, Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku zaprasza na VII Ogólnopolski Zlot Motocykli WSK i innych, który odbędzie się w dniach 31 maja - 1 czerwca.

W ramach imprezy zapraszamy na uroczystą paradę motocykli ulicami miasta, pokaz stuntu motocyklowego w wykonaniu zamojskiego teamu Frantic Riders Squad, koncerty zespołów Maszyna, Patologia i Raven, panele dyskusyjne z konstruktorami z WSK PZL Świdnik i kierowcami testowymi, pokaz pierwszej pomocy podczas wypadków komunikacyjnych oraz projekcję filmu "Motór".

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na naszej stronie internetowej

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę