tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Umowa z Dorną przedłużona - KTM zostaje w MotoGP
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Umowa z Dorną przedłużona - KTM zostaje w MotoGP

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.01.13, 19:17 Drukuj

KTM poinformował o przedłużeniu z Dorną umowy na zajęcie pól startowych w klasie MotoGP.

KTM dołączył do klasy królewskiej w 2017 roku. Obecnie na polach startowych jest dwóch zawodników fabrycznych i dwóch zawodników teamu satelickiego KTM Tech3 Racing. W sezonie 2020 producent zajął czwarte miejsce w klasyfikacji konstruktorów. Pierwszym sukcesem Austriaków w klsie MotoGP było zdobycie podium podczas ostatniej rundy sezonu 2018, a później przyszedł również czas na pierwsze zwycięstwa.

NAS Analytics TAG

KTM i Dorna przedłużyły umowę do 2026 roku. Nie ma się co dziwić - producent jest obecnie na najlepszej drodze do sukcesu. W sezonie 2021, w barwach teamu fabrycznego wystartują Miguel Oliveira i Brad Binder. W ekipie Tech3 pojadą Danilo Petrucci i Iker Lecuona.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę