tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Udany debiut opon Pirelli MX Soft - totalna deklasacja konkurencji

Udany debiut opon Pirelli MX Soft - totalna deklasacja konkurencji

Autor: Informacja prasowa 2018.02.12, 17:41 Drukuj

W pierwszym wyścigu Międzynarodowych Motocrossowych Mistrzostw Włoch bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy jeżdżący na oponach Pirelli. Zajęli wszystkie czołowe miejsca we wszystkich klasach!

Opona Pirelli MX Soft, przeznaczona do użytku na tylnym kole, to najnowszy członek motocrossowej rodziny Pirelli, ale zdążył już pokazać swoje możliwości. Zawodnicy używający tego modelu w zestawieniu z oponą MX32 Mid Soft na przednim kole całkowicie zdominowali pierwszą rundę Międzynarodowych Motocrossowych Mistrzostw Włoch, która odbyła się na torze "Le Dune" w Riola Sardo. Zajęli wszystkie miejsca na podium we wszystkich klasach: MX1, MX2 i Supercampione.

Dziewięciokrotny Mistrz Świata, Antonio Cairoli, z łatwością wygrał wyścig w klasie MX1. W wyścigu mistrzowskiej klasy Supercampione stoczył ostry pojedynek z Maxem Anstie i Romainem Febvrem i również udało mu się wygrać. Brytyjczyk Anstie w obu wyścigach zajął drugie miejsce.

W klasie MX2 byliśmy świadkami bardzo udanego debiutu nowego teamu Honda LV114, prowadzonego przez byłą zawodniczkę, Mistrzynię Świata Kobiet, Livię Lancelot. Jeżdżący w jego barwach Australijczyk Hunter Lawrence wygrał wyścig po tym, jak wschodząca gwiazda tej dyscypliny Pauls Jonass zaliczył upadek na pierwszym okrążeniu, po którym zdołał przebić się na drugą pozycję. Trzeci do mety dojechał Calvin Vlaanderen.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę