tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Scrambler 1200 XE wystartuje w morderczym rajdzie dugodystansowym
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Scrambler 1200 XE wystartuje w morderczym rajdzie dugodystansowym

Autor: Raff 2018.10.26, 13:25 Drukuj

Po prezentacji modelu Scrambler 1200, Triumph ogłosił powrót do historycznego rajdu terenowego Baja 1000. Na specjalnie przygotowanym na tę okazję Scramblerem 1200 XE, wystartuje kaskader i doświadczony zawodnik Ernie Vigil.

Motocykle Triumph odegrały ważną rolę w tworzeniu kultury scrambler na początku lat 60. Stało się tak głównie dzięki znakomitym parametrom i niepowtarzalnej, surowej stylistyce. Kierowcy tacy jak Steve McQueen, startujący w International Six Days Enduro, czy Bud Ekins, który brał udział w legendarnych Big Bear i Baja 1000 ugruntowali pozycję marki Triumph w świecie rajdów długodystansowych.

NAS Analytics TAG

Choć obecne w dotychczasowej ofercie brytyjskiego producenta modele Bonneville T120TT, Bonneville 120c i TR6c także cieszyły się sławą dobrych  terenowych motocykli, nowa generacja Scramblera 1200 XE to już zupełnie inna klasa.

Ernie Vigil otrzyma niemal standardową specyfikację Scramblera 1200 XE. W stosunku do standardowej wersji rajdówka otrzyma gmole, dodatkowe osłony i oświetlenie oraz specjalny układ wydechowy. Z motocykla usunięte zostaną podnóżki pasażera i kierunkowskazy.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr