tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Thibaut Nogues driftuje w górach na Suzuki GSX-R NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

Thibaut Nogues driftuje w górach na Suzuki GSX-R

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2015.02.24, 10:32 Drukuj

Jest coś niesamowicie imponującego w drifcie motocyklowym. Ogląda się to z zachwytem na opuszczonym parkingu, ale jeśli ktoś robi to w malowniczych okolicznościach górskich, na krętych drogach, po których normalnie ludzie poruszają się motocyklami turystycznymi, powstaje naprawdę zachwycający spektakl.
NAS Analytics TAG
Thubaut Nogues dosiadł swojego zmodyfikowanego Gixxera i postanowił nim pojeździć z nosem motocykla ustawionym zdecydowanie nie na wprost, aby zakończyć swoją przejażdżkę cyrklami w uroczym górskim miasteczku. Czy może być coś bardziej epickiego? Cóż, może. I znajdziecie to tutaj.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę