tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Thibaut Nogues driftuje w grach na Suzuki GSX-R
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Thibaut Nogues driftuje w grach na Suzuki GSX-R

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2015.02.24, 10:32 Drukuj

Jest coś niesamowicie imponującego w drifcie motocyklowym. Ogląda się to z zachwytem na opuszczonym parkingu, ale jeśli ktoś robi to w malowniczych okolicznościach górskich, na krętych drogach, po których normalnie ludzie poruszają się motocyklami turystycznymi, powstaje naprawdę zachwycający spektakl.

NAS Analytics TAG

Thubaut Nogues dosiadł swojego zmodyfikowanego Gixxera i postanowił nim pojeździć z nosem motocykla ustawionym zdecydowanie nie na wprost, aby zakończyć swoją przejażdżkę cyrklami w uroczym górskim miasteczku. Czy może być coś bardziej epickiego? Cóż, może. I znajdziecie to tutaj.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr