tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Testujemy Hondę CB500 i CBR500R NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

Testujemy Hondę CB500 i CBR500R

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.02.21, 14:02 18 Drukuj

Jesteśmy właśnie na premierze nowych motocykli Hondy - CBR500R i CB500. To odpowiedź Wielkiego Skrzydła na walkę z kryzysem i nowe przepisy dotyczące prawa jazdy. Pięćsetki mają być wstępem do motocyklizmu dla młodych kierowców, ale także świetnym sposobem na oszczędną jazdę po mieście. Po sukcesie serii NC700 nie dziwi nikogo, że Honda zdecydowała się na rozwinięcie oferty.

NAS Analytics TAG

Czekamy na wasze pytania dotyczące nowych sprzętów. Wpisujcie je w komentarzach, wysyłajcie na redakcja@scigacz.pl oraz na naszym profilu Facebook http://www.facebook.com/scigaczpl.

Pełny test już niebawem!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 8
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę