tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

Team Suzuki wycofuje się z rywalizacji w MXGP

Autor: Konrad Bartnik 2017.10.24, 10:26 Drukuj

Ekipa Suzuki Racing nie znalazła nowego sponsora i w nowym sezonie nie wystartuje zawodach MXGP. Jeden z jej zawodników podpisał kontrakt z Hondą, przyszłe losy pozostałych nie są jeszcze znane.

O kłopotach fabrycznego teamu Suzuki w wyścigach motocrossowych słychać było już od dłuższego czasu. Zarząd teamu poinformował właśnie, że ostatecznie wycofuje się z przyszłorocznej rywalizacji w cyklach MXGP, MX2 i Japan National. Oficjalnym powodem jest restrukturyzacja firmy, zbiegła się ona natomiast w czasie z problemami ze znalezieniem dodatkowych sponsorów.

Nie wiadomo, czy i kiedy Suzuki Racing wróci do wyścigów MXGP. Jeden z zawodników teamu, Hunter Lawrence, podpisał kontrakt na przyszły sezon z Hondą. Trzech pozostałych, czyli Arminas Jasikonis, Jeremy Seewer i Zach Pichon, nie ma jeszcze miejsca w innych ekipach. Mamy nadzieję, że sprawy szybko wrócą na właściwe tory - motocross bez "żółtych" to trochę nie to samo…

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę