tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tauron Motohada - Mistrzostwa w Cross Country ju w ten weekend
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tauron Motohada - Mistrzostwa w Cross Country ju w ten weekend

Autor: Informacja prasowa 2013.10.02, 10:03 Drukuj

Po raz kolejny zapraszamy wszystkich sympatyków sportów motorowych na organizowaną w dniach 5-6 października imprezę z cyklu Cross Country Motohałda w Wałbrzychu. Tym razem będzie to wielki finał trzech największych serii motocrossowego cross country, jakie odbywają się w naszym kraju - Mistrzostw Polski, Pucharu Polski i Mistrzostw Strefy Zachodniej. W zawodach mogą wziąć udział amatorzy bez licencji i zawodnicy z licencją C, B lub A, na motocyklach enduro, cross i quadach. Będzie też oddzielna motocyklowa klasa Młodzik dla zawodników w wieku 10-14 lat.

Przygotowaliśmy wyjątkową trasę jakiej w Wałbrzychu jeszcze nie było. Ci, którzy startowali w poprzednich edycjach Motohałdy doskonale wiedzą jak atrakcyjny jest teren, który mamy do dyspozycji i jakie wrażenie robiła na każdym zawodniku przygotowana przez nas trasa. Tym razem poszliśmy na całość i na 16 hektarach górzystego terenu ułożyliśmy trasę prawdziwego Cross Country. Zawodnicy będą mieć do pokonania pętlę o długości 6 km, po bardzo urozmaiconym i różnym terenie: trawa, kamienie, szuter, błoto, piasek. Przebiega ona po terenach pokopalnianych, przez masyw zbocza górskiego, las, a jej większa część ulokowana jest na wyjątkowej i gwarantującej sporą dawkę adrenaliny hałdzie.

NAS Analytics TAG

Gwarantujemy jak zawsze nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników, ufundowane przez firmy: InterCars, Yato, Eni, Red Bull oraz park wodny Aqua-Zdrój. Ponadto dla najlepszych 5 zawodników w każdej klasie przewidujemy puchary i medale za każdy dzień rywalizacji - osobno za sobotę i niedzielę. Dla zawodników wraz z rodzinami i ekip technicznych, którzy przyjadą na więcej niż jeden dzień czekają wygodne pokoje w hotelu przy centrum rekreacyjno-wypoczynkowym Aqua-Zdrój.

Na ogłoszenie wyników, wręczenie nagród wraz z imprezą przy oryginalnej muzyce zespołu Honky Tonk Brothers, zapraszamy w sobotę o godzinie 19.00 w głównym holu restauracji przy centrum sportowym Aqua-Zdrój. W niedzielę o 17:30, odbędzie się dekoracja zawodników z drugiego dnia rywalizacji oraz oficjalna uroczystość podczas której udekorowani zostaną Mistrzostwie i v-ce Mistrzowie Polski, Pucharu Polski i Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej oraz kluby w klasyfikacji drużynowej za wyniki w całym sezonie 2013.

W sobotę i niedzielę o godz. 9:00 amatorzy będą mogli przystąpić do egzamiu na licencję C, więc przyjazd do Wałbrzycha będzie doskonałą okazją do otrzymania certyfikatu i licencji sportów motocyklowych. Egzamin jest obowiązkowy dla wszystkich zawodników, którzy nie posiadają jeszcze licencji. Każdy zawodnik musi mieć aktualne badania lub zaświadczenie lekarskie dopuszczające do uprawiania sportów motocyklowych, wystawione przez lekarza medycyny sportowej.

Wszystkim zawodnikom zapewniamy profesjonalną obsługę, specjalnie przygotowany park maszyn z toaletami i umywalniami, bezpłatny posiłek w każdym dniu zawodów oraz miejsce do mycia motocykli. Dbamy również o bezpieczeństwo zawodników: na trasie w miejscach trudnych i niebezpiecznych ulokowanych jest dwudziestu sędziów flagowych, ponadto trasę zabezpieczają dwa patrole Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego i trzy karetki.

Pełen harmonogram imprezy znajdziecie tutaj.

Więcej szczegółów na www.motohalda.pl. Serdecznie zapraszamy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr