tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tak jeździ mistrz! Taddy Błażusiak wygrywa prolog Red Bull Romaniacs [VIDEO] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tak jeździ mistrz! Taddy Błażusiak wygrywa prolog Red Bull Romaniacs [VIDEO]

Autor: Janusz Bębenek 2019.08.01, 10:20 Drukuj

Dzięki przenośnemu cudowi techniki audiowizualnej, zamontowanemu na kasku Tadka Błażusiaka, możemy towarzyszyć mu w zwycięskim przejeździe trasą prologu do zawodów WESS Red Bull Romaniacs.

Tadek wygrał właśnie prolog tegorocznych zawodów WESS Red Bull Romaniacs. W najwyższej klasie Gold startujący w barwach KTM Polak zostawił za sobą całą konkurencję. Drugi czas uzyskał jego kolega z ekipy - Jonny Walker, który z takim nazwiskiem na pewno ma licznych przyjaciół na całym świecie :)

NAS Analytics TAG

Jak wyglądała trasa tego odcinka z perspektywy samego Tadka Błażusiaka? Możecie to zobaczyć na poniższym filmie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę