tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Taddy Błażusiak i inne gwiazdy enduro przesiadają się na motocykle GasGas!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Taddy Błażusiak i inne gwiazdy enduro przesiadają się na motocykle GasGas!

Autor: Janusz Bębenek 2019.11.13, 14:10 3 Drukuj

Ależ ofensywa hiszpańskiej marki GasGas! Wśród zawodników korzystających z tych maszyn pojawi się niedługo kilka absolutnie topowych nazwisk, w tym nasz mistrz Tadek Błażusiak.

Glen Coldenhoff, Laia Sainz, Tadek Błażusiak - tak wygląda lista najnowszych "nabytków" marki GasGas wśród profesjonalnych zawodników enduro. Nie oznacza to bynajmniej, że stracił ich potężny KTM. Wręcz przeciwnie, austriacka firma kupiła niedawno 60% udziałów w GasGas i jest to przemyślana strategia wewnątrz wspólnej organizacji.

NAS Analytics TAG

Laię Sainz na motocyklu GasGas zobaczymy na nadchodzącym Rajdzie Dakar, a Tadka Błażusiaka już 7 grudnia na Tauron Arenie w Krakowie, w czasie otwarcia sezonu SuperEnduro. Nowy właściciel zasłużonej hiszpańskiej marki nie zamierza tracić czasu i już zapowiada kilka nowych modeli. Będzie się działo!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę