tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szwajcarscy Mikołaje na motocyklach - przegięli ostro...

Szwajcarscy Mikołaje na motocyklach - przegięli ostro...

Autor: Redakcja 2018.12.14, 17:08 Drukuj

Akcja Mikołaje na motocyklach powtarza się co roku. W okolicach 6 grudnia zobaczyć możemy motocyklistów ubranych w czerwone kubraki ulubionego świętego dzieci, podążających na spotkanie z innymi moto-Mikołajami. Kulminacją takich spotkań zawsze jest parada.

Paradę motocyklistów przebranych w stroje świętego Mikołaja widział już chyba każdy, ale zobaczyć taką, jaka miała miejsce w Bazylei w Szwajcarii, niewiele osób miało okazję do tej pory podziwiać. To co zrobili ci motocykliści przechodzi ludzkie pojęcie. Zobaczcie jak przystroili swoje motocykle i siebie. Gość wiozący całą, wielką, białą choinkę wg nas wygrywa. A może nie? Może jednak motocykl ubrany w sanie i renifery z trochę mniejszą choinką powinien wygrać plebiscyt na najlepsze przebranie? Z resztą, oceńcie sami…

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę