tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szwajcarscy Mikołaje na motocyklach - przegięli ostro...
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szwajcarscy Mikołaje na motocyklach - przegięli ostro...

Autor: Redakcja 2018.12.14, 17:08 Drukuj

Akcja Mikołaje na motocyklach powtarza się co roku. W okolicach 6 grudnia zobaczyć możemy motocyklistów ubranych w czerwone kubraki ulubionego świętego dzieci, podążających na spotkanie z innymi moto-Mikołajami. Kulminacją takich spotkań zawsze jest parada.

Paradę motocyklistów przebranych w stroje świętego Mikołaja widział już chyba każdy, ale zobaczyć taką, jaka miała miejsce w Bazylei w Szwajcarii, niewiele osób miało okazję do tej pory podziwiać. To co zrobili ci motocykliści przechodzi ludzkie pojęcie. Zobaczcie jak przystroili swoje motocykle i siebie. Gość wiozący całą, wielką, białą choinkę wg nas wygrywa. A może nie? Może jednak motocykl ubrany w sanie i renifery z trochę mniejszą choinką powinien wygrać plebiscyt na najlepsze przebranie? Z resztą, oceńcie sami…

~~~~~------~~~~~

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę