tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pomysłowy strój motomikołaja NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pomysłowy strój motomikołaja

Autor: Redakcja 2018.12.06, 14:05 Drukuj

Grudzień to zazwyczaj czas już definitywnie po sezonie motocyklowym, życzliwi kierowcy jednośladów robią jednak wyjątki. W okresie przedświątecznym na całym świecie odbywa się mnóstwo imprez motocyklowych skupiających motomikołajów, których celem jest najczęściej pomoc dzieciom i zapewnienie im paczek na święta.

Nieodłączną częścią tych wydarzeń są kolorowe parady motocyklowe, na których spotkamy bardzo pomysłowo przebranych kierowców i ich maszyny. Takich jak ten, który rozbudował poczciwego GS-a do rozmiarów pełnego zaprzęgu św. Mikołaja.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę