tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pomysłowy strój motomikołaja

Pomysłowy strój motomikołaja

Autor: Redakcja 2018.12.06, 14:05 Drukuj

Grudzień to zazwyczaj czas już definitywnie po sezonie motocyklowym, życzliwi kierowcy jednośladów robią jednak wyjątki. W okresie przedświątecznym na całym świecie odbywa się mnóstwo imprez motocyklowych skupiających motomikołajów, których celem jest najczęściej pomoc dzieciom i zapewnienie im paczek na święta.

Nieodłączną częścią tych wydarzeń są kolorowe parady motocyklowe, na których spotkamy bardzo pomysłowo przebranych kierowców i ich maszyny. Takich jak ten, który rozbudował poczciwego GS-a do rozmiarów pełnego zaprzęgu św. Mikołaja.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę