tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szkolenie techniki jazdy Moto Park U ju 30 lipca
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szkolenie techniki jazdy Moto Park U ju 30 lipca

Autor: Informacja prasowa 2017.07.27, 17:37 Drukuj

Lipiec w tym roku nas nie rozpieszcza, ale mamy głęboką nadzieję, że co miało spaść, już spadło i nic nad nami nie wisi - chodzi oczywiście o deszcz. Jako że pogoda podobno już się powoli ustala, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom motocyklistów i zorganizować kolejne w tym roku, miejmy na dzieję, że tym razem letnie, szkolenie na obiekcie Moto Park Ułęż.

Jeżeli nie macie żadnych planów na najbliższą niedzielę (30.07), to już je macie! Jeżeli mieliście jakieś, to warto zastanowić się, czy nie są na tyle mało ważne, żeby zeszły na drugi plan. Doświadczeni instruktorzy wezmą pod swoją opiekę wszystkich przybyłych adeptów sztuki jazdy na motocyklach. Szkolenie skierowane jest zarówno do osób zaawansowanych jak i początkujących. Ci pierwsi będą mogli skorzystać z najprzyjemniejszej chyba formy ćwiczeń, czyli jazdy swobodnej pod nadzorem instruktorskim. Druga grupa, zanim wyjedzie na zaaranżowaną nitkę toru, przejdzie szkolenie z podstaw kierowania motocyklem przy pomocy ulubionej pomocy dydaktycznej, czyli pachołków.

NAS Analytics TAG

Zobaczcie jak wygląda szkolenie okiem kamery Ścigacza:

Kiedy?

30 lipca, zapisy od 9 do godziny 11. Szkolenie kończy się po godzinie 17.

Gdzie?

Moto Park Ułęż w Nowodworze, okolice Ryk, woj. lubelskie http://www.motopark.net.pl/

Koszt?

Grupa zaawansowana - jazda swobodna 260 zł, grupa początkująca - 400 zł.

Więcej szczegółów oraz zapisy drogą mailową: info(at)motopark.net.pl

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr