tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szefostwo Aprilii wściekłe na zespół MotoGP
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szefostwo Aprilii wściekłe na zespół MotoGP

Autor: Lovtza 2016.08.16, 16:01 1 Drukuj

Szef ekipy wyścigowej Aprilii w MotoGP Romano Albesiano oraz szef grupy Piaggio Roberto Colaninno nie zostawili suchej nitki na swoich zawodnikach i zespole MotoGP. Nie dość że obaj zawodnicy zaliczyli falstart, to w wyniku problemów z komunikacją Stefan Bradl zjechał do pit lane… dwukrotnie. Zaprzepaściło to jakiekolwiek szanse na dobry wynik zespołu, który w ostatnim czasie włożyło mnóstwo pracy w swój motocykl.

Roberto Colaninno nie przebierał w słowach: "Aprilia miała wszystko, czego potrzeba aby zademonstrować postęp jaki wykonaliśmy z RS-GP. Od pierwszego wyścigu w trakcie sezonu motocykl jest stopniowo rozwijany i nie możemy zaakceptować faktu, że ludzkie błędy - niezależnie do dokonywane w kwestiach technicznych, czy związane z prowadzeniem wyścigu - powstrzymują nas przed ukazaniem naszej prawdziwej wartości i uzyskaniem rezultatu na jaki zasługuje nasz motocykl".

NAS Analytics TAG

Romano Albesiano nie krył swojej frustracji: "Jestem najbardziej wściekły z powodu tego w jaki sposób rozegrany został wyścig. Nawet na torze który niespecjalnie nam sprzyja mieliśmy najlepiej dotychczas przygotowany motocykl. Motocykl który jest znacząco poprawiony, zarówno jeśli chodzi o silnik, jak i tempo wyścigowe. Uzyskiwane czasy były tego najlepszym dowodem."

"Jeśli nie mielibyśmy problemów, Alvaro z łatwością ukończyłby wyścig w pierwszej dziesiątce. Nie możemy zaakceptować tego, że po całym wysiłku nasz potencjał jest trwoniony przez rozproszonych na starcie zawodników i przez trywialne błędy w komunikatach na tablicach".

"W przypadku profesjonalistów jakimi są Alvaro i Stefan, oczekuję koncentracji i maksymalnego poświęcenia do końca roku, ale chcę także aby cały zespół włożył ekstra wysiłek abyśmy przygotowali się do wyścigu w Brnie".

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę