tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki podao dat otwarcia wirtualnego salonu. Czy zobaczymy jakie nowoci?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki podao dat otwarcia wirtualnego salonu. Czy zobaczymy jakie nowoci?

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.01.23, 09:36 1 Drukuj

Suzuki planuje tajemnicze wydarzenie pod równie tajemniczą nazwą - Global Salon.

Producent z Hamamatsu ponownie rozbudza nadzieje tych, którzy czekają na nowe motocykle z logo Suzuki na owiewkach. W tej chwili najgorętsze tematy to Hayabusa oraz GSX-R1000. Ten pierwszy zniknął z Europy i czekamy na niego jak na szpilkach, a ten drugi nie spełnia normy emisji spalin Euro 5. Na podstawie szkiców patentowych wiemy, że producent pracuje nad nowym silnikiem dla swojego motocykla sportowego, a najważniejszą zmianą ma być przejście z mechanicznych faz rozrządu na hydrauliczne. Oczekujemy także następcy lub kontynuacji modelu Burgman 125.

NAS Analytics TAG

Jak to z oczekiwaniami bywa, mogą się one zderzyć z rzeczywistością. Na globalnej stronie Suzuki czytamy, że Suzuki Motorcycle Global Salon ma być platformą komunikacji pomiędzy salonami i klientami, gdzie będzie można porozmawiać z pracownikami salonu lub wirtualnie zapoznać się z interesującymi nas produktami. Czy to będzie brutalne zderzenie? Niekoniecznie. Koronawirus wymusza na producentach szukanie nowych rozwiązań, które pomogą dotrzeć do klientów i pozostać w kontakcie z nimi. W Azji sprzedaż motocykli i samochodów w formie sklepów internetowych czy wirtualnych salonów jest na porządku dziennym. Tam jest to jednak często spowodowane sporymi odległościami pomiędzy małymi miejscowościami, a dużymi miastami, w których są zlokalizowane salony.

Niezależnie od tego, co pokaże Suzuki, zarezerwujcie sobie w kalendarzu datę 5 lutego. Tego dnia, o godzinie 8 rano wirtualny salon otworzy swoje podwoje. Najpierw będziemy mogli odwiedzić go tylko przy pomocy komputera, ale producent pracuje także nad aplikacjami na smartfony. Na stronie mamy też informację o rejestracji, która rusza 28 stycznia, ale na razie nie wiadomo, czemu ma ona służyć.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr