tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Super fotoradar Multanova TraffiStar SR590 - nie ma przebacz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Super fotoradar Multanova TraffiStar SR590 - nie ma przebacz

Autor: Eristof 2010.08.09, 13:52 5 Drukuj

Piraci drogowi strzeżcie się!

Dni piratów drogowych wydają się być policzone, a przynajmniej tych, którzy podczas łamania przepisów ruchu drogowego napotkają na swojej drodze fotoradar TraffiStar SR590. Jego producentem jest szwajcarska firma Multanova, zajmująca się produkcją aparatury do monitoringu i pomiaru prędkości pojazdów.

Urządzenie to możemy określić mianem cyborga wśród fotoradarów. TraffiStar SR590 może monitorować jednocześnie aż 22 pojazdy, w odległości do 500 m, a dzięki kamerze o bardzo wysokiej rozdzielczości nie umknie mu nawet najdrobniejszy szczegół. Nadmierna prędkość to tylko jedno z wielu wykroczeń, które wychwytuje produkt firmy Multanova. Na baczności powinni się mieć osoby, którym zdarza się przejechać na czerwonym świetle, wyprzedzać w niedozwolonym miejscu, wymusić pierwszeństwo, nie stosować się do znaków zakazu lub nakazu itp. przykładów łamania przepisów ruchu drogowego. Tych, którzy mają coś na sumieniu uspokajamy, urządzenie przechodzi obecnie testy na terenach szwajcarskiej Genewy. Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda zapis video fotoradaru  TraffiStar SR590. Czekamy na wasze opinie na temat tego urządzenia.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę