tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sukces Teamu LRP Poland w Bol d'Or
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Sukces Teamu LRP Poland w Bol d'Or

Autor: Informacja prasowa 2022.09.19, 14:19 Drukuj

Motocykliści zespołu LRP Poland ukończyli legendarny, 24-godzinny wyścig Bol d’Or na punktowanym, ósmym miejscu w swoje klasie, dzięki czemu w całym sezonie MŚ FIM EWC zostali najwyżej sklasyfikowaną ekipą dosiadającą motocykli BMW. 

Bartłomiej Lewandowski, Dominik Vincon i Pepijn Bijsterbosch bez przygód i błędów pokonali blisko cztery tysiące kilometrów, zmieniając się za sterami BMW S1000RR na oponach Pirelli podczas 29 planowych pit stopów. 

NAS Analytics TAG

Motocykliści polskiego zespołu, obsługiwani przez ekipę studentów i studentek Politechniki Wrocławskiej, ukończyli wymagającą rywalizację na świetnym, jedenastym miejscu w stawce 31 załóg, które dojechały do mety. Wyścigu na wymagającym torze Paul Ricard nie ukończyło aż jedenaście zespołów. 

Motocykliści polskiej ekipy zajęli także wysokie, ósme miejsce w klasie EWC. Dzięki trzem punktowanym finiszom na trzy starty w tegorocznych, 24-godzinnych wyścigach wchodzących w skład kalendarza MŚ FIM EWC, Team LRP Poland zakończył sezon na wysokim, dziesiątym miejscu w klasyfikacji generalnej. Polacy zostali najwyżej sklasyfikowaną ekipą dosiadającą motocykla BMW, wyprzedzając nawet fabryczny zespół niemieckiej marki.  

"To był niesamowity wyścig i wspaniałe zwieńczenie bardzo trudnego, ale też udanego sezonu - mówi zawodnik i szef ekipy, Bartłomiej Lewandowski. - Rozpoczynaliśmy ten weekend wciąż mając szansę na tytuł mistrzów świata, a zakończyliśmy jako najwyżej sklasyfikowana ekipa BMW, co jest dla nas nie lada powodem do dumy. Bardzo dziękuję naszemu szefowi technicznemu, Marcinowi Kolanowskiemu, który przygotował dla nas kapitalny motocykl, a także naszym młodym mechanikom, którzy bezbłędnie obsługiwali nasze BMW przez cały sezon, z ogromną pasją i entuzjazmem. Dziękuję także polskim kibicom, którzy dopingowali nas z trybun i na odległość, od startu do mety, dając ogromny zastrzyk motywacji. Sezon 2022 przechodzi do historii, ale my już pracujemy nad bardzo ambitnym programem na przyszłoroczną edycję mistrzostw świata". 

Więcej o zespole LRP Poland na oficjalnej stronie www.lrppoland.pl , profilu na Facebooku www.facebook.com/TeamLRPPoland i kanale Youtube.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr