tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

Stunt na dachu galerii handlowej, czyli Stunters Battle w Olsztynie

Autor: P.B. 2017.06.19, 17:49 Drukuj

Już w najbliższy weekend na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie odbędzie się wielka, charytatywna impreza z cyklu światowych zawodów w stuncie motocyklowym - Stunters Battle.

Pełen dochód z imprezy zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji "Chcę żyć godnie". Bilety na widowisko dostępne są na portalu ebilet.pl oraz na stoisku w Galerii Warmińskiej i w biurze Rabatol Olsztyn. Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź video.

Termin: 24-26.06

Miejsce: dach Galerii Warmińskiej

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę