tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunt GP Bydgoszcz - start już w piątek! Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stunt GP Bydgoszcz - start już w piątek!

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.07.03, 13:33 1 Drukuj

Już w piątek wystartuje największe impreza stuntowa w Polsce. Tradycyjnie w Bydgoszczy odbędzie się Stunt GP, odbywające się dniach 5-7 lipca i rozegrane wg. formuły STUNT GRAND PRIX. Federacja Ekstremalnych Sportów Motocyklowych wyłoni oficjalnego mistrza stuntu, a weekendowe zawody będą miały rangę Mistrzostw świata.

Impreza rozpoczyna się już w piątek o 15:00 przy Centrum Handlowym Auchan w Bydgoszczy na ul. Rejewskiego 3. W składzie jury zobaczymy AC Fariasa, Cyrila Aguilera, Tomasza Mokosińskiego oraz Ludovica Soulignaca.

~~~~~------~~~~~

Wstęp wolny

Zobaczcie naszą obszerną relację z Stunt GP 2012.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę