tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stoisko Ścigacz.pl na I Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stoisko Ścigacz.pl na I Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów

Autor: Anna Jędrasiak 2009.02.12, 14:27 1 Drukuj

Mistrzowie na stoisku Ścigacz.pl

Już w piątek rozpocznie się wielkie motocyklowe święto, czyli I Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów w Warszawie. Wszystkich odwiedzających zapraszamy na stoisko Ścigacz.pl (24B).

Na stoisku Ścigacza zobaczycie maszyny dosiadane przez zawodników różnych dyscyplin sportu motocyklowego. Wielbiciele wyścigów torowych będą mogli z bliska przyjrzeć się motocyklowi Mistrza Polski w klasie Superstock 600 Andrzeja Chmielewskiego. Zobaczycie również stunt psa Raptownego oraz Husqvarnę na jakiej w tym sezonie walczył będzie Bartek Obłucki. Fani czarnego sportu będą mogli przyjrzeć się z bliska motocyklowi Damiana Balińskiego, na którym zawodnik Unii Leszno zdobył Złoty Kask. Nie zabraknie również wyścigowego skutera ze stajni Mieloch Racing Team oraz przygotowanego do rajdów przeprawowych quada Jacka Bujańskiego.  

W tym roku odwiedzą nas  Paweł Szkopek, zwycięzca Pucharu Europy i pierwszy polski zawodnik, który pojedzie w całej serii WSB. Nie zabraknie również II V-ce Mistrza Polski w klasie Superstock 1000 Marka Szkopka. Na naszym redakcyjnym stoisku zobaczycie również naszych dakarowców Rafała Sonika, zdobywcę trzeciego miejsca w klasyfikacji quadów oraz Krzysztofa Jarmuża, który debiutował w tym roku na najtrudniejszym rajdzie świata i dojechał na 22. pozycji wśród motocyklistów. Podczas targów będzie można spotkać u nas także Mistrza Polski w klasie MX2 Łukasza Kurowskiego.

Nie zabraknie także qudowców. Oprócz wspomnianego już Rafała Sonika stoisko Ścigacza gościć będzie również Adama Zińczuka zwycięzcę Pucharu PZM Supermoto quadów, Marcina Grochowskiego Mistrza Czech w wyścigach Supermoto, Pawła Sobczyka oraz Piotra Majkowskiego.

Oczywiście zawodnicy nas odwiedzający będą rozdawać wszystkim chętnym autografy.

Na stoisku Ścigacz.pl w sobotę będziecie mogli spotkać także międzynarodowe gwiazdy świata wyścigów motocyklowych. Zapraszamy przede wszystkim po autografy Lorisa Capirossiego, jednego z najbardziej doświadczonych zawodników startujących w MotoGP  oraz zawodników z Suzuki Grandys Duo Team.

Oprócz tego wszystkich zainteresowanych zapraszamy na konferencje prasowe, które będą organizowane na stoisku Ścigacz.pl podczas trwania targów. W piątek o godzinie 12.00 odbędzie się spotkanie z Rafałem Sonikiem, a o 13.00 z Andrzejem Chmielewskim. W sobotę natomiast zapraszamy na konferencję kanału TV Sport Klub dotyczącą transmisji wyścigów MotoGP.

Z okazji targów przewidzieliśmy prezent dla użytkowników serwisu Ścigacz.pl. Odwiedzający stoisko forumowicze ubrani w koszulki Ścigacz.pl otrzymają nasz kalendarz  na rok 2009!  Ich ilość jest jednak ograniczona, więc należy się spieszyć. Codziennie o godzinie 15.00 zapraszamy również do zrobienia sobie pamiątkowego, grupowego zdjęcia z ekipą Ścigacz.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę