tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Speedway Quad po raz pierwszy w Bydgoszczy NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Speedway Quad po raz pierwszy w Bydgoszczy

Autor: Informacja prasowa 2011.07.07, 13:16 1 Drukuj

Już w najbliższą sobotę, 9. lipca na torze Polonii odbędzie się pierwszy w Bydgoszczy turniej Speedway Quad. W ten sposób Old Boys Speedway Club Bydgoszcz zamierza uczcić pamięć Krzysztofa Ajtnera, który w ubiegłym roku zginął w wypadku samochodowym.

Amatorski klub żużlowy, Old Boys Speedway Club Bydgoszcz organizuje pierwszy w naszym mieście indywidualny turniej quadów na żużlowym torze, w którym uczestniczyć będą zawodnicy z całego kraju. Bydgoscy Old Boys chcą w ten sposób uczcić pamięć swojego kolegi Krzysztofa Ajtnera, który w maju ubiegłego roku zginął w wypadku drogowym, a wcześniej przez wiele lat mocno angażował się w działalność klubu, m. in. dodając do zmagań żużlowców również wyścigi quadów. W jego ślady poszło kilku śmiałków, którzy zaproponowali aby oddać mu hołd właśnie w ten sposób.

W turnieju udział weźmie 16 zawodników z Pruszcza Gdańskiego, Leszna, Częstochowy, Torunia i Bydgoszczy, którzy rywalizować będą według znanej z indywidualnych zawodów żużlowych tabeli 20-biegowej. Patronat nad zawodami objęła firma Ambra, w której pracował Krzysztof. Dzięki jej zaangażowaniu możliwe stało się przeprowadzenie Pierwszego Turnieju Speedway Quad poświęconego pamięci Krzysztofa Ajtnera.

Zmagania quadowców odbędą się w najbliższą sobotę, 9. lipca na torze bydgoskiej Polonii przy ul. Sportowej 2. Początek turnieju o godzinie 15:00, sędziować będzie znany z żużlowych torów, arbiter Józef Komakowski z Bydgoszczy. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stadionu bydgoskiej Polonii. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a emocji zapewne nie zabraknie!

Lista startowa:

1. Tomasz Usik (Pruszcz Gdański)
2. Iwo Nowicki (Leszno)
3. Łukasz Szczerba (Częstochowa)
4. Roman Jankowiak (Leszno)
5. Adam Skrzypnik (Bydgoszcz)
6. Mariusz Wrona (Leszno)
7. Tomasz Ciomek (Leszno)
8. Tomasz Dominiak (Leszno)
9. Leszek Śmigielski (Leszno)
10. Tomasz Rochmankowski (Leszno)
11. Dariusz Witkiewicz (Leszno)
12. Marcin Bajer (Leszno)
13. Kamil Migała (Bydgoszcz)
14. Jacek Malepszy (Leszno)
15. Michał Kraszewski (Bydgoszcz)
16. Artur Grott (Toruń)

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę