tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 "Smartkask" Forcite MK1 wanie trafia do klientw...
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

"Smartkask" Forcite MK1 wanie trafia do klientw...

Autor: Jakub Olkowski 2020.10.21, 13:43 Drukuj

Kilka lat temu na podobny pomysł przedstawiała marka Skully, ale skończyło się na finansowej klapie. Tymczasem Forcite MK1, pierwszy "inteligentny" kask włąsnie trafia do klientów...

W pierwszej partii planowano wyprodukować zaledwie 1000 sztuk, zatem szczęśliwcy, którzy wpłacili pieniądze mogą spodziewać się wkrótce dostawy. Co wyjątkowego znajdziemy w Forcite MK1?

NAS Analytics TAG

Kask ma wbudowany interkom, dzięki czemu w podróży możemy słuchać muzyki lub otrzymywać wskazówki z nawigacji a także kamerę 1080p umieszczoną w podbródku.

Forcite jest pionierem w kwestii użycia wyświetlacza heads-up w wizjerze co pomaga wykryć niebezpieczeństwa oraz umożliwia wyświetlanie wskazówek dojazdu z nawigacji.

W przeciwieństwie do kamer GOPro, Forcite ma znacznie gorszą stabilizację obrazu, co najprawdopodobniej wynika z mniejszego budżetu na rozwój. Ponadto, przewidziano tryb nagrywania; możemy zarejestrować wykroczenia innych kierowócw lub pomóc w ustaleniu przyczyny kolizji, w której braliśmy udział.

W zestawie znajduje się niewielka jednostka sterująca montowana do kierownicy, która ma ułatwić zarządzanie funkcjami kasku w czasie jazdy.

Jeśli ktoś z Was zamówił wspomniany kask, podzielcie się wrażeniami z eksploatacji...

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr