tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Inteligentny kask Shoei trafi do masowej produkcji. Na pokadzie HUD
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Inteligentny kask Shoei trafi do masowej produkcji. Na pokadzie HUD

Autor: Raff 2019.02.19, 14:28 Drukuj

Inteligentny kask Shoei trafi do produkcji. Garnek, przygotowany wspólnie z firmą technologiczną NS West, zaprezentowano po raz pierwszy podczas targów elektroniki użytkowej w Las Vegas.

Inteligentny kask IT-HT pokazano w zeszłym miesiącu w Las Vegas, gdzie odbywały się targi elektroniki użytkowej. Do stworzenia prototypu Shoei zaprosił specjalistę od samochodowych urządzeń elektronicznych, firmę NS West.

NAS Analytics TAG

Najważniejszym elementem inteligentnego kasku jest wyświetlacz head-up podobny do tego, który jest dziś szeroko stosowany w samochodach. Dostosowuje się on automatycznie do poziomu jasności, co pozwala na zachowanie pełnej czytelności nawet w warunkach gwałtownej zmiany oświetlenia - na przykład podczas jazdy przez tunele czy zalesione odcinki.

Na wyświetlaczu będą pojawiać się najważniejsze dla motocyklisty informacje, takie jak prędkość, wskazania nawigacji czy ostrzeżenia. Kask będzie miał także fabryczny interkom.

Jeśli kask IT-HT trafi do produkcji, będzie to pierwszy masowo produkowany kask z technologią head-up display (HUD). Jak twierdzi portal Canada Moto Guide, jego cena może wynieść około 1500 dolarów (ok. 5700 zł). Shoei nie podaje ewentualnego terminu wprowadzenia kasku do produkcji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr