tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skuterowe harce - Honda X-ADV w parku enduro [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skuterowe harce - Honda X-ADV w parku enduro [FILM]

Autor: Konrad Bartnik 2018.09.27, 14:49 Drukuj

Próby połączenia dwóch odległych światów, skutera i enduro, miały już miejsce w przeszłości, dotyczyły jednak pojazdów klasy 50 i ograniczały się do opon z bieżnikiem i ciut wyższego zawieszenia. O prawdziwym offroadzie nie mogło być mowy.

Rewolucyjna zmiana przyszła wraz premierą Hondy X-ADV, czyli uterenowionej wersji dobrze znanego modelu Integra, należącego do bestsellerowej rodziny NC. Ten ciężki "skuterocykl" jest w stanie dotrzeć w miejsca, o których zwykłym użytkownikom skuterów się nie śniło. Zobaczcie, jak X-ADV, wyposażony w zestaw akcesoryjnych podnóżków, radzi sobie w rękach profesjonalnego kierowcy na torze enduro:

NAS Analytics TAG

W zeszłym roku testowaliśmy Hondę X-ADV w naszej redakcji. Nasze wrażenia znajdziecie TUTAJ.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr