tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skuterowe harce - Honda X-ADV w parku enduro [FILM]
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

Skuterowe harce - Honda X-ADV w parku enduro [FILM]

Autor: Konrad Bartnik 2018.09.27, 14:49 Drukuj

Próby połączenia dwóch odległych światów, skutera i enduro, miały już miejsce w przeszłości, dotyczyły jednak pojazdów klasy 50 i ograniczały się do opon z bieżnikiem i ciut wyższego zawieszenia. O prawdziwym offroadzie nie mogło być mowy.

Rewolucyjna zmiana przyszła wraz premierą Hondy X-ADV, czyli uterenowionej wersji dobrze znanego modelu Integra, należącego do bestsellerowej rodziny NC. Ten ciężki "skuterocykl" jest w stanie dotrzeć w miejsca, o których zwykłym użytkownikom skuterów się nie śniło. Zobaczcie, jak X-ADV, wyposażony w zestaw akcesoryjnych podnóżków, radzi sobie w rękach profesjonalnego kierowcy na torze enduro:

W zeszłym roku testowaliśmy Hondę X-ADV w naszej redakcji. Nasze wrażenia znajdziecie TUTAJ.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę