tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Romet SCMB 125. Scrambler - zdobywca warszawskich ulic [TEST]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Romet SCMB 125. Scrambler - zdobywca warszawskich ulic [TEST]

Autor: Redakcja 2019.09.25, 11:10 Drukuj

Romet SCMB 125 bardzo nas zaskoczył. Przede wszystkim wyglądem rasowego scramblera, ale także jakością wykonania, znacznie lepszą niż w dotychczas testowanych przez nas konstrukcjach z Podkarpacia.

Na rynku stodwudziestekpiątek Romet SCMB 125 wyróżnia się bardzo pozytywnie. nie tylko niską ceną (6999 zł), ale także jakością wykonania i - uwierzcie - wysmakowanymi detalami. Elementy takie jak błotniki, osłona reflektora czy stylowa maskownica akumulatora wykonano z metalu, minimalistyczny panel instrumentów cieszy oko, a elegancka kanapa cieszy… no sami wiecie co.

NAS Analytics TAG

Nasze testy wykazały wprawdzie kilka wad, ale i tak uważamy, że nie są na tyle znaczące, by nie wybaczyć ich temu sympatycznemu motocyklowi. Wspólnie z Kają przygotowaliśmy dla was test Rometa SCMB 125 na ulicach Warszawy. Zapraszamy do oglądania!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę