"Ride Event" 22 kwietnia na torze w Łodzi odwołany

Autor: Informacja prasowa 2017.04.19, 14:31 Drukuj

Pogorszenie pogody w całym kraju zbiera żniwo nie tylko w postaci zdarzeń na drogach, ale też odwołanych imprez na torach.

W komunikacie, który otrzymaliśmy na naszą skrzynkę e-mail od przedstawicieli marki Triumph w Polsce, można przeczytać:

"Ze względu na załamanie pogody, dbając o bezpieczeństwo uczestników, odwołujemy „Ride Event” na torze w Łodzi , który miał się odbyć w najbliższy weekend – 22 kwietnia.

Aby zaspokoić potrzeby naszych klientów, związane z jazdami testowymi, wydłużamy o jeden dzień czerwcowy „Ride Event”, zaplanowany na 25 czerwca b.r.

Zatem zapraszamy na tor do Łodzi w niedzielę i poniedziałek (25-26 czerwca b.r.). Każda osoba , która była zapisana na kwietniowy „Ride Event”, otrzyma Voucher na darmowy catering w dniu imprezy.

Przepraszamy i liczymy na zrozumienie.
Triumph Team"

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę