tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rkawiczki Icon Pursuit - summer in the city
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rkawiczki Icon Pursuit - summer in the city

Autor: Ania Jdrasiak 2009.07.21, 10:53 2 Drukuj

Perforowane, krótkie rękawiczki od Icona na upalne lato

Gorące lato i temperatury bliskie trzydziestu stopni, a między samochodami jeszcze wyższe, powodują, że najchętniej na motocyklu jeździlibyśmy w koszulkach z krótkim rękawem i krótkich spodenkach. Jednak, każdy kto wykazuje minimum instynktu samozachowawczego stara się jednak założyć na siebie coś, co będzie go chronić w razie niekontrolowanego i gwałtownego spotkania się z nawierzchnią jezdni. Staramy się zatem o jak najcieńszą, superwentylowaną kurtkę czy dżinsowe spodnie zamiast skórzanego kombi i tym podobne rzeczy.

NAS Analytics TAG

W nasze ręce wpadły właśnie bardzo ciekawe rękawiczki Icona. Model Pursuit wykonany jest z cienkiej i wyjątkowo miękkiej skóry. Po wewnętrznej stronie znajdują się wzmocnienia z koziej skóry. Rękawiczki są w całości perforowane, zarówno po zewnętrznej, jak i wewnętrznej części dłoni (dostępny jest także model bez perforacji). Na kostkach znajduje się zintegrowany, osłonięty skórą protektor. Dzięki temu produkt Icona wygląda ciekawie, nietypowo i przyciąga wzrok.

Krótkie rękawiczki doskonale dopasowują się do kształtu dłoni, do tego stopnia, że podczas jazdy praktycznie nie czuć, że ma się je na rękach. Model Pursuit docenią, szczególnie podczas upałów, kierowcy często jeżdżący po mieście. Perforacja działa wyśmienicie. W razie konieczności wystarczy zdjąć rękę na sekundę z manetki, aby schłodzić wewnętrzną część dłoni i jedziemy dalej.

Fajnym gadżetem jest zatrzask dzięki, któremu można spiąć ze sobą obie rękawiczki kiedy je zdejmujemy.

Jeżeli po drodze złapie was deszcz, rękawiczki superszybko przemiękną. Zapewniająca genialny komfort termiczny perforacja, podczas opadów działa na naszą niekorzyść.   Oczywiście takie rękawiczki nie zapewnią nam takiej samej ochrony, jak dłuższe modele posiadające większą ilość protektorów. Jednak jest to dobry kompromis między bezpieczeństwem jazdy, a komfortem użytkowania.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
hamowanie icon rekawiczki test mg 0136
Adv Spec Code err:"Btn_300_250_p//odstr"
icon rekawiczki test mg 0098
icon rekawiczki test mg 0102
jazda icon rekawiczki test mg 0134
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr