tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rękawiczki Icon Pursuit - summer in the city
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rękawiczki Icon Pursuit - summer in the city

Autor: Ania Jędrasiak 2009.07.21, 10:53 2 Drukuj

Perforowane, krótkie rękawiczki od Icona na upalne lato

Gorące lato i temperatury bliskie trzydziestu stopni, a między samochodami jeszcze wyższe, powodują, że najchętniej na motocyklu jeździlibyśmy w koszulkach z krótkim rękawem i krótkich spodenkach. Jednak, każdy kto wykazuje minimum instynktu samozachowawczego stara się jednak założyć na siebie coś, co będzie go chronić w razie niekontrolowanego i gwałtownego spotkania się z nawierzchnią jezdni. Staramy się zatem o jak najcieńszą, superwentylowaną kurtkę czy dżinsowe spodnie zamiast skórzanego kombi i tym podobne rzeczy.

NAS Analytics TAG

W nasze ręce wpadły właśnie bardzo ciekawe rękawiczki Icona. Model Pursuit wykonany jest z cienkiej i wyjątkowo miękkiej skóry. Po wewnętrznej stronie znajdują się wzmocnienia z koziej skóry. Rękawiczki są w całości perforowane, zarówno po zewnętrznej, jak i wewnętrznej części dłoni (dostępny jest także model bez perforacji). Na kostkach znajduje się zintegrowany, osłonięty skórą protektor. Dzięki temu produkt Icona wygląda ciekawie, nietypowo i przyciąga wzrok.

Krótkie rękawiczki doskonale dopasowują się do kształtu dłoni, do tego stopnia, że podczas jazdy praktycznie nie czuć, że ma się je na rękach. Model Pursuit docenią, szczególnie podczas upałów, kierowcy często jeżdżący po mieście. Perforacja działa wyśmienicie. W razie konieczności wystarczy zdjąć rękę na sekundę z manetki, aby schłodzić wewnętrzną część dłoni i jedziemy dalej.

Fajnym gadżetem jest zatrzask dzięki, któremu można spiąć ze sobą obie rękawiczki kiedy je zdejmujemy.

Jeżeli po drodze złapie was deszcz, rękawiczki superszybko przemiękną. Zapewniająca genialny komfort termiczny perforacja, podczas opadów działa na naszą niekorzyść.   Oczywiście takie rękawiczki nie zapewnią nam takiej samej ochrony, jak dłuższe modele posiadające większą ilość protektorów. Jednak jest to dobry kompromis między bezpieczeństwem jazdy, a komfortem użytkowania.


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
hamowanie icon rekawiczki test mg 0136
Adv Spec Code err:"Btn_300_250_p//odstr"
icon rekawiczki test mg 0098
icon rekawiczki test mg 0102
jazda icon rekawiczki test mg 0134
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę