tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rejestracje jednośladów 2021 - po dobrym starcie luty złapał zadyszkę
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rejestracje jednośladów 2021 - po dobrym starcie luty złapał zadyszkę

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.02.26, 09:41 Drukuj

Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego opublikował dane rejestracji za okres od 1 do 20 lutego. Po optymistycznym początku przyszedł czas na ostudzenie dobrego nastroju.

Początek lutego napawał optymizmem. W ciągu pierwszych dziesięciu dni miesiąca zarejestrowano 292 nowe motocykle, co dało wzrost o 5%. Gorzej było w przypadku motorowerów, które znalazły się 32,2% pod kreską z liczbą 158 zarejestrowanych egzemplarzy.

NAS Analytics TAG

Niestety, im dalej w las - tym ciemniej się robi. Od 1 do 20 lutego zarejestrowano 581 nowych motocykli, co dało spadek o 18,3% oraz 275 nowych motorowerów, co pogłębiło spadek liczby rejestracji do 54%. Średnia dzienna rejestracji nowych motocykli wynosi 38,7 szt., co daje spadek o 23,7% w porównaniu do lutego 2020. W przypadku motorowerów średnio rejestrowano 18,3 szt. dziennie, co dało spadek o 57,1%.

Z powyższych danych łatwo można wywnioskować, że luty zamknie się na minusie i nawet wiosenna końcówka miesiąca raczej nie pomoże w uratowaniu sytuacji, bo w zależności od wyboru formy finansowania rejestracje przesuną się na marzec.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę