tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Redakcja Ścigacz.pl pojedzie przez Polskę na 125-kach!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Redakcja Ścigacz.pl pojedzie przez Polskę na 125-kach!

Autor: Beavis 2015.08.04, 08:34 9 Drukuj

Już w przyszłym tygodniu wspólnymi siłami sprawdzimy czy 125-ki nadają się na kilkudniową wyprawę.

Plan jest bardzo prosty: trzy niedrogie 125-ki, trzech gości i trzydniowa wyprawa przez Polskę. Startujemy w środę 12. sierpnia dokładnie z miejsca styku trzech granic - rosyjskiej, litewskiej i polskiej (Trójstyk Granic w miejscowości Bolcie). Meta? Miejsce styku granicy niemieckiej, czeskiej i polskiej w okolicach dolnośląskiej Bogatyni. W dwie strony do pokonania mamy ponad 1500 km, a po drodze chcemy zahaczać o ciekawe lokacje oraz koniecznie zaliczać popularne miejscówki spotkań motocyklistów (w Warszawie i Wrocławiu, więc się szykujcie!).

NAS Analytics TAG

Całość pokonamy na Junaku, Romecie oraz Bartonie. O tym na jakich dokładnie modelach, dowiecie się niedługo. Zresztą, detale dotyczące naszej trasy poznanie w przyszłym tygodniu, więc nie zapomnijcie zerkać na portal oraz śledzić nas na Fecebooku.

Więcej szczegółów już niedługo na Ścigacz.pl!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: Pawelzumico 05/08/2015 14:51

Dalej do grajewa ?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę