tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Red Bull Romaniacs za nami. Wygrywa Young, Błażusiak wycofuje się [FILM]

Red Bull Romaniacs za nami. Wygrywa Young, Błażusiak wycofuje się [FILM]

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2018.07.28, 12:53 Drukuj

Wade Young wygrał Red Bull Romaniacs - jedną z najbardziej hardkorowych imprez enduro na świecie. Taddy Błażusiak, mimo fantastycznej jazdy, musiał wycofać się z rywalizacji przez zatrucie pokarmowe.

Romaniacs cieszy się zasłużoną sławą jednej z najbardziej hardkorowej imprezy enduro. Tutaj nie ma miękkiej gry - wygrywają tylko najlepsi zawodnicy, najlepsze motocykle, a każdy błąd może oznaczać eliminację z rywalizacji.

Po czterech dniach zawziętej rywalizacji zwycięzcą tegorocznej edycji Romaniacs został Wade Young. Drugie miejsce należało do Manuela Lettenbichlera, trzeci był Jonathan Walker.

Taddy Błażusiak, mimo fantastycznej jazdy, zmuszony był wycofać się po poważnym zatruciu pokarmowym. Zobaczcie jak wyglądał prolog tegorocznej edycji.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę