tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Red Bull KTM MotoGP Team - gotowi do sezonu 2018
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Red Bull KTM MotoGP Team - gotowi do sezonu 2018

Autor: Konrad Bartnik 2018.03.12, 17:06 Drukuj

Fabryczny zespół Red Bull KTM oficjalnie zaprezentował dziś motocykle oraz swoich zawodników na sezon 2018. Austriacy są bardzo zmotywowani, aby walczyć o jak najwyższe pozycje.

Od momentu debiutu w roku 2016, ekipa KTM konsekwentnie idzie naprzód i stawia kolejne kroki w drodze na szczyt. Biorąc pod uwagę fakt, że w najwyższej klasie wyścigowej różnica w czasach okrążenia między liderami, a młodym, aspirującym teamem wynosi około sekundy, widzimy jak ciężką pracą jest rozwój i walka o jej każdą tysięczną. W sezonie 2017, pierwszym pełnym sezonie w MotoGP, KTM był piąty w kategorii konstruktorów, a dziesiąty w klasyfikacji ekip. Pierwszy wyścig nowego sezonu już w najbliższą niedzielę w Katarze - wtedy dowiemy się, jakie efekty przyniosła ciężka praca inżynierów i kierowcy testowego Miki Kallio. Zawodnicy Pol Espargaro i Bradley Smith mają wiele do udowodnienia.

~~~~~------~~~~~

Transmisja z oficjalnej prezentacji teamu Red Bull KTM Factory Racing:

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę