tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Red Bull KTM MotoGP Team - gotowi do sezonu 2018

Red Bull KTM MotoGP Team - gotowi do sezonu 2018

Autor: Konrad Bartnik 2018.03.12, 17:06 Drukuj

Fabryczny zespół Red Bull KTM oficjalnie zaprezentował dziś motocykle oraz swoich zawodników na sezon 2018. Austriacy są bardzo zmotywowani, aby walczyć o jak najwyższe pozycje.

Od momentu debiutu w roku 2016, ekipa KTM konsekwentnie idzie naprzód i stawia kolejne kroki w drodze na szczyt. Biorąc pod uwagę fakt, że w najwyższej klasie wyścigowej różnica w czasach okrążenia między liderami, a młodym, aspirującym teamem wynosi około sekundy, widzimy jak ciężką pracą jest rozwój i walka o jej każdą tysięczną. W sezonie 2017, pierwszym pełnym sezonie w MotoGP, KTM był piąty w kategorii konstruktorów, a dziesiąty w klasyfikacji ekip. Pierwszy wyścig nowego sezonu już w najbliższą niedzielę w Katarze - wtedy dowiemy się, jakie efekty przyniosła ciężka praca inżynierów i kierowcy testowego Miki Kallio. Zawodnicy Pol Espargaro i Bradley Smith mają wiele do udowodnienia.

Transmisja z oficjalnej prezentacji teamu Red Bull KTM Factory Racing:

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę