tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rajd Motocyklowy "Niejednym śladem po Mazowszu" już 10 października!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rajd Motocyklowy "Niejednym śladem po Mazowszu" już 10 października!

Autor: Informacja prasowa 2020.09.29, 11:46 Drukuj

W dniu 10 października 2020 r. Tor Modlin oraz Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna organizują pierwszą tego typu w regionie, wyjątkową imprezę promocyjną - rajd motocyklowy po Mazowszu. Rajd stanowi inaugurację nowego produktu turystycznego kreowanego przez MROT - Motocyklem po Mazowszu. 

Uczestnikami rajdu będą miłośnicy turystyki motocyklowej, w liczbie około 100 osób (maksymalnie 140 osób), którzy podlegać będą wcześniejszej rejestracji prowadzonej przez MROT, legitymując się odpowiednim poziomem doświadczenia w prowadzeniu motocykla.

NAS Analytics TAG

Celem rajdu jest promocja walorów turystycznych Mazowsza, w tym w szczególności oferty członków MROT i zaprezentowanie potencjału regionu dla amatorów motocykli, którzy przemierzają Polskę przy wykorzystaniu tego środka transportu. Walorem projektu jest poszerzenie odbiorców oferty turystycznej Mazowsza o kolejny istotny, choć niszowy segment o dużym, jak wskazują badania i obserwacja, potencjale rozwojowym.

Rajd rozpoczyna się na Torze Modlin (miejsce zbiórki dla uczestników), a jego trasa przebiegać będzie przez Twierdzę Modlin, Czerwińsk nad Wisłą, Wyszogród, Wiączemin Polski (gdzie uczestnicy zwiedzą Skansen Osadnictwa Nadwiślańskiego i posilą się słynną zupą dyniową oraz powidłami olenderskimi), Brudzeński Park Krajobrazowy do Sierpca, gdzie w Muzeum Wsi Mazowieckiej przewidujemy zakończenie rajdu i wręczenie pamiątkowych upominków. Zakończenie rajdu w Sierpcu uświetni występ zespołu ludowego "Urzeczeni".

Ze względów bezpieczeństwa oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami uczestnicy zostaną podzieleni na grupy 10-15 osobowe, z których każda będzie prowadzona przez doświadczonych motocyklistów.

Partnerem medialnym imprezy jest wiodący portal motocyklowy www.scigacz.pl oraz TVP3, która podczas rajdu zrealizuje odcinek programu Niejednym Śladem.

Impreza jest realizowana przy współpracy z Samorządem Województwa Mazowieckiego.

W przypadku przewidywanej złej pogody (na podstawie prognozy 48 h) rajd będzie przeniesiony na kolejną sobotę.

W załączeniu ramowy program imprezy oraz trasę do pokonania przez motocyklistów.

LINK DO REJESTRACJI:
https://forms.gle/7KWAGv9RmZUqfpxJA

Ramowy program imprezy:

8.30 zbiórka uczestników
9.00 - 9.30 odprawa: prezentacja programu, zasady bezpieczeństwa, podział na grupy
9.30-10.00 wyjazd
ok. 14.00/15.00 dojazd do Skansenu Wsi Mazowieckiej w Sierpcu
14.00 - 17.00 podsumowanie, wręczenie nagród, zwiedzanie, biesiada
około 17.00 zakończenie rajdu i wyjazd ze skansenu

Trasa rajdu:

Więcej informacji o rajdzie znajdziesz na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/414559352870682

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę