tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ju wkrtce Rajd Motocyklowy "Niejednym ladem po Mazowszu", najpikniejszymi trasami regionu!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ju wkrtce Rajd Motocyklowy "Niejednym ladem po Mazowszu", najpikniejszymi trasami regionu!

Autor: Raff 2020.09.23, 14:03 Drukuj

Rajd Motocyklowy "Niejednym śladem po Mazowszu", to wymarzona impreza dla wszystkich tych, którym bliska jest turystyka motocyklowa. Start przewidziano na 10 października z Toru Modlin, a trasa wiodła będzie najpiękniejszymi drogami Mazowsza.

Rajd organizowany jest przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną, we współpracy z Torem Modlin. Trasę wyznaczono po urokliwych bocznych drogach Mazowsza, będzie ona uwzględniać najważniejsze atrakcje tego regionu.

NAS Analytics TAG

Uczestnicy rajdu będą mieli okazję zwiedzić skanseny w Wiączeminie i Sierpcu, poznać podstawy bezpiecznej jazdy drogowej na Torze Modlin, a także spróbować znakomitej kuchni w skansenie w Sierpcu. Udział w rajdzie będzie bezpłatny, ale liczba miejsc została ograniczona.

Więcej szczegółów dotyczących Rajdu Motocyklowego "Niejednym śladem po Mazowszu" podamy już wkrótce!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr