tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rajd Barbórka za nami. Kajto mistrzem po raz szósty z rzędu! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rajd Barbórka za nami. Kajto mistrzem po raz szósty z rzędu!

Autor: Redakcja 2018.12.05, 16:20 1 Drukuj

Kajto szósty raz z rzędu zgarnia najwyższe trofeum Rajdu Barbórka. Załoga Kajetanowicz/Szczepaniak nie dała rywalom szans już od 2 odcinka specjalnego.

56. edycja Rajdu Barbórka bezdyskusyjnie należała do teamu Lotos Rally z Kajetanem Kajetanowiczem Maciejem Szczepaniakiem. Kajto prowadził już od drugiego odcinka specjalnego, na którym pokonał bardzo dobrze jadącego na początku Miko Marczyka. Na ostatnim odcinku specjalnym na Bemowie załoga Kajetanowicz/Szczepaniak powiększyła przewagę nad Marczykiem do ponad czterech sekund.

~~~~~------~~~~~

Ostatecznie Miko Marczyk z pilotem Szymonem Gospodarczykiem uplasowali się na drugim miejscu. Na trzeciej pozycji znalazł się Łukasz Byśkiniewicz z Adamem Jędraszkiem, którzy od samego początku zmagali się z atakami Michała Ratajczyka. Co ciekawe układ sił nie zmienił się po Kryterium Asów na Karowej, choć tam przewaga Kajto nad Marczykiem wyniosła niecałą sekundę.

Ostatnia próba na Bemowie została odwołana ze względu na wypadek, który wydarzył się na trasie rajdu.

Rajd Barbórka - klasyfikacja

  1. Kajetan Kajetanowicz/Maciej Szczepaniak, Ford Fiesta R1 01:54,41
  2. Miko Marczyk/Szymon Gospodarczyk, Skoda Fabia R5 +00:00,97
  3. Łukasz Byśkiniewicz/Adam Jędraszek, Hyundai i20 +00:03,69
  4. Maciej Oleksowicz/Marcin Sienkiewicz, Subaru Impreza +00:05,09
  5. Tomasz Kuchar/Daniel Dymurski, Peugeot 208 RX R1 +00:06,04

Zdjęcia: Rafał Kurek

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę