tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Quad z silnikiem Hondy CBR600 - Polak potrafi NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Quad z silnikiem Hondy CBR600 - Polak potrafi

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.01.03, 08:59 14 Drukuj

To cudo powstało w Polsce. Mało tego, można to kupić. To quad, ale nie taki, jaki znacie. Otóż w środku, za pomocą frankenstein'owskich zabiegów znalazł się czterocylindrowy silnik z Hondy CBR600. Nie mamy pojęcie, do czego moglibyśmy wykorzystać tego potwora. Z pewnością żadna z tych rzeczy  nie będzie zbyt legalna.

NAS Analytics TAG

Patrząc na sprawę serio, mamy kuloodporny silnik z Cebeery, który będzie działać nawet po apokalipsie nuklearnej, zatem teoretycznie widzimy tutaj niezawodnego quada z dynamicznym piecem. Po raz kolejny potwierdza się powiedzenie, że Polak potrafi, a Sebastianowi dziękujemy za podzielenie się z nami tym znaleziskiem.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 10
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę