tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pułapka na motocyklistów - linka rozwieszona w lesie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pułapka na motocyklistów - linka rozwieszona w lesie

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.04.23, 14:56 48 Drukuj

Kilka lat temu w Polsce było głośno o linkach rozwieszonych w lesie, które miały być swoistymi pułapkami na motocyklistów, którzy jeżdżą offroadówkami. Sprawa skomplikowała się, kiedy w końcu jeden z nich w ten sposób stracił życie. Myślicie, że to przeszłość? Nic bardziej mylnego. Na profilu Facebookowym Black Rangers znalazło się zdjęcie linki rozwieszonej między ogrodzeniami na leśnej drodze. Szczerze mówiąc wątpimy, że ktoś zostawił ją tam, aby suszyć pranie. O wiele bardziej prawdopodobne jest, że komuś strasznie nie podoba się to, że jeżdżą tam quadowcy i motocykliści.

NAS Analytics TAG

Zanim ktoś powie, że "eee tam, taka linka wcale nie jest niebezpieczna i nic się nie stanie", odpowiemy, że taka linka jest cholernie niebezpieczna na multum sposobów. Oprócz dekapitacji (o tak, to możliwe), może mieć miejsce np. natychmiastowe zmiażdżenie krtani lub zwyczajne zrzucenie kierowcy ze sprzętu (na którym zazwyczaj w terenie jedzie on w pozycji stojącej), co może poskutkować połamaniem czy urazem kręgosłupa.

Swoją gorycz do motocyklistów można wyrażać na wiele sposobów. Wolelibyśmy jednak, żeby ktoś wymalował nam na drzwiach z garażu brzydkie słowa, niż bawił się w Rewolucję Francuską...

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 27
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę