tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przenośny garaż na motocykl. Proste i genialne rozwiązanie [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Przenośny garaż na motocykl. Proste i genialne rozwiązanie [VIDEO]

Autor: Barry 2020.08.06, 11:25 Drukuj

Kompaktowy, przenośny garaż na motocykl to rozwiązanie wielu problemów. Mała działka, czy brak możliwości powiększenia przydomowego garażu nie mają tutaj znaczenia, bo przenośny garaż zajmuje niewiele więcej miejsca, niż sam motocykl…

Często najprostsze rozwiązania są najlepsze. Pokazany na poniższym filmie kompaktowy garaż na motocykl ma postać pewnego rodzaju kapsuły, w której możemy zamknąć nasz sprzęt, chroniąc go nie tylko przed deszczem, ale również przed kradzieżą. Takiego produktu w sklepie Ścigacza wprawdzie nie znajdziecie (jeszcze…), choć mamy dla ciebie prostsze i znacznie tańsze rozwiązanie na schronienie twojego motocykla (sprawdź Mototent - namiot/garaż motocyklowy)

NAS Analytics TAG

Prosty garaż/namiot na motocykl to rozwiązane coraz popularniejsze w naszym kraju. W wielu przypadkach można ustawić taki namiot nawet na wielkomiejskim osiedlu, obok bloku. Jest to znacznie trwalsze, bardziej wytrzymałe rozwiązanie w stosunku do tradycyjnego pokrowca na motocykl.

Namiot oferowany w sklepie Ścigacza jest całoroczny - ochroni twój motocykl nie tylko przed deszczem, czy kurzem, ale również przez śniegiem. Solidna konstrukcja została wykonana ze stalowych rurek cynkowanych galwanicznie. Namiot można zamontować do podłoża za pomocą śledzi lub specjalnych kotw (w przypadku twardego podłoża).

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę