Przejażdżka Yamahą TMAX z zaskoczenia - eksperyment socjologiczny

Autor: Michał Brzozowski 2017.07.11, 13:55 7 Drukuj

Ekipa Ścigacz.pl przy współpracy z Yamaha Motor Polska postanowiła przeprowadzić istny motocyklowy eksperyment socjologiczny. Znając różne podejście motocyklistów do pojazdów typu skuter, postanowiliśmy zobaczyć jakie będą ich odczucia po przejechaniu się najnowszą Yamahą TMAX 530. Do końca nie wiedzieli, czym będą jeździć…

Mamy kontakt z różnymi motocyklistami i motocyklistami. Jedni jeżdżą w dalekie trasy (Adrian), inni startują w zawodach supermoto (Jurek), jeszcze inni są księżmi na co dzień dosiadającymi ciężkich cruiserów (ks. Tomasz) lub pięknymi kobietami jeżdżącymi po mieście na sporcie (Agnieszka). Jedyną rzeczą, która łączy ich wszystkich to to, że nie jeżdżą skuterami. Postanowiliśmy zrobić im niespodziankę i zaprosić ich na przejażdżkę Yamahą. Do ostatniej chwili nie mówiliśmy co to za Yamaha. Zobaczcie jakie były reakcje motocyklistów na najnowszego TMAX-a, co myśleli o nim przed, a co uważają po jeździe. Eksperyment czas zacząć!

Zdjęcia
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę