tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przejazd na czerwonym - ilustracja ludzkiej głupoty
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Przejazd na czerwonym - ilustracja ludzkiej głupoty

Autor: Lovtza 2013.06.13, 10:28 11 Drukuj

Wiele się słyszy o utyskiwaniach kierowców samochodów, autobusów i wszystkiego innego co ma koła na rowerzystów. Chodzi konkretnie o maksymalnie nonszalanckie i momentami bezmyślne zachowania cyklistów w miastach, czyli tam gdzie z uwagi na natężenie ruchu od każdego wymagana jest maksymalna koncentracja i orientacja w przestrzeni. Oczywiście wiele z tych głosów, szczególnie tych podkolorowanych przez media brukowe jest przesadzona, ale zawsze trafić można na jakiś rodzynek. Oto jeden z nich. Na filmie poniżej dziewczyna na rowerze rozmawiając przez telefon komórkowy, chybotliwym torem jazdy przetacza się przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, z mniejszym lub większym szczęściem unikając zderzenia z motocyklistą i samochodami. Uwagę zwraca bardzo dobrze dobrany pokład muzyczny.

NAS Analytics TAG

Zderzenie z nonszalanckim rowerzystą to śmiertelne zagrożenie nie tylko dla samego cyklisty, ale także dla motocyklisty, który pojawił się na tym filmie w kadrze. Niestety autor tego newsa miał wątpliwą przyjemność bezpośredniego starcia z podpitym wędkarzem wracającym rowerem po moczeniu kija. Co gorsze wypadki i zdarzenia drogowe generowane przez takie intelektualne potęgi jak pani zarejestrowana na filmie rodzą szereg problemów z np. uzyskaniem rekompensaty za wyrządzone szkody - rowerzyści praktycznie nigdy nie ubezpieczają się w zakresie OC.

Co roku na polskich drogach ginie około 500 rowerzystów. Przyglądając się dziewczynie na powyższym filmie dziwimy się, że ta liczba nie jest większa…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: autorka 13/06/2013 12:40

Buc.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę